
Ікона срібна Божої Матері з немовлям Ісусом під склом (16,7 х 20,6 см)
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: SA7001R/4O
+380 (50) 142-24-27
менеджер Олена- +380 (63) 991-68-79менеджер Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудова срібна ікона Богородиці - Матері Божої від відомого італійського виробника Beltrami
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valenti |
| Країна виробник | Італія |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 206 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴

