Новинка

Пам'ятка Перше Причастя для дівчинки Beltrami 6597UA/2 (9 х 14 см)
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6597UA/2
+380 (50) 142-24-27
менеджер Олена- +380 (63) 991-68-79менеджер Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна пам’ятна ікона Beltrami «Перше Причастя» виконана на білій дерев’яній основі та прикрашена срібним образом. Це особливий подарунок для дівчинки у день її Першого Причастя, що поєднує традиції та витончену італійську майстерність.
Поверхня оздоблена сріблом найвищої проби 999, що гарантує благородний блиск і довговічність.
Ікона постачається в оригінальній упаковці від виробника, а доставка здійснюється швидко та надійно зі Львова.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beltrami |
| Країна виробник | Італія |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Срібло |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Вага | 0.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








