Ікона срібна Моє Перше Святе Причастя 11 х 11 см - подарунок на урочисту подію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atelier |
| Страна производитель | Италия |
| Вид товара | Икона |
| Материал | Серебро |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 10 мм |
| Вес | 0.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 880 ₴


